Par mums

˚MĒS + LSP = sPlay STĀSTS

sPlay stāsta pamatā ir patiesa aizrautība un vēlme palīdzēt augt un attīstīties sev un citiem. Šeit nav runa par skriešanu pakaļ jaunākajām tendencēm, mēģinājumu aizlēkt tālāk vai vēl augstāk un pārsteigt pasauli.

sPlay ir stāsts par stabilām vērtībām un mērķtiecīgu attīstību: komandu, vienošanos, jaunradi, draudzīgu un atklātu komunikāciju.

Metodes Lego Serious Play lielākā priekšrocība ir tā, ka tā ļauj izrauties no lielā skrējiena, kas mūsdienās notiek katrā uzņēmumā, kad ātrāk nozīmē labāk. LSP iestājas par to, ka labāk nozīmē ātrāk!

Linda Kimeiša

Sertificēta LSP metodes moderatore

Lindai ir vairāk nekā 10 gadu pieredze digitālās komunikācijas nozarē. Viņa ir specializējusies web satura izveidē un komunikācijas stratēģiju izstrādē un bieži palīdzējusi uzņēmumiem saskatīt jaunas iespējas un efektīvākus risinājumus. Linda ir sertificēta metodes Lego® Serious Play® moderatore.

Linda brīvi runā latviešu, krievu, angļu un franču valodā.

„Metodes Lego Serious Play burvība ir iespēja izkāpt ārā no savām kurpēm un paskatīties uz situāciju no malas. Pirmo reizi redzot, kā šī metode darbojas, mani pārņēma milzīgs wow! moments. Neko tik efektīvu nebiju iepriekš izmēģinājusi. Tieši tāpēc ar tās palīdzību izvēlējos palīdzēt arī citiem uzņēmumiem.”

Mūsu identitāte un tās vērtības

Zilonis | Stabilitāte un izturība
Pozitīva enerģija, uzsākot jaunus projektus, izstrādājot un ieviešot jaunus risinājumus un idejas. Tā ir stabilitāte, izturība un spēja, tiecoties pretī mērķim, saglabāt mieru un draudzīgas attiecības ar apkārtējiem.

Pērtiķis | Pozitīva attieksme
Arī sarežģīts un atbildīgs darbs var noritēt pozitīvā gaisotnē. Tieši par to iestājas LSP metode un mēs! Kā etiķetē teikts “Hard fun”!

Kaķis | Zinātkāre un reakcija
Mūsu vēlme ir izzināt, izmēģināt un pārbaudīt, kas mūs vada. Mēs novērtējam situāciju un reaģējam īstajā laikā, spējot pielāgoties pārmaiņām un jauniem pavērsieniem.

Bruņurupucis | Uzticēšanās un mērķtiecība
Mūsuprāt, lielākā nozīme uzņēmējdarbībā ir garajām distancēm. Tā ir uzticēšanās saviem spēkiem, komandai un apkārtējiem, lai kopā sasniegtu mērķi un gūtu grandiozas uzvaras.

Iedvesmot
ikvienu LSP dalībnieku

LSP metode pati par sevi ir aizraujoša. To papildinot ar pozitīvo sPlay komandu, darbseminārs piešķirs jaunu elpu un iedvesmu ikvienam tā dalībniekam.

Uzlabot
vidi, atmosfēru, rezultātus

Kā jau minējām ātrāk ne vienmēr nozīmē labāk, bet labāk nozīmē labāk! Mēs ticam, ka šis darbseminārs notekti palīdzēs uzlabot gan uzņēmuma vidi, gan komandas sadarbību, gan rezultātus.

Gūt prieku
procesā un sasniegumos 

Ar prieku strādāt ir daudz labāk. LSP ļauj saskatīt prieku procesā un tā, kā tā iedvesmos un uzlabos gan visi, ganrezultātus, tad prieks radīsies arī sasniegumos.

Menu